Bugun...
Amerika'nın Reza Sarraf ile Yeni Bir Kaos Hazırlığı!


Hasan GÖKALP
hasan@sonmansethaber.com
 
 

facebook-paylas
Tarih: 30-11-2017 00:56

Evet... 6 Saat önce, yani 29.11.2017 saat 19:00'da sosyal medyada dolaşan haberimi burada da paylasşmak istedim.

Konumuz yine uluslararası destekli Türkiye'ye Amerika darbe planları ve Reza Sarraf satrancı olacak.

Aylardır aldığı tehditler ve gördüğü işkence sürecinden sonra; Türkiye seni kurtaramaz mesajıyla birlikte ikna ettikleri Reza Sarraf, Türkiye'nin Aleyhinde konuşmaya başladı..! ABD'nin Türkiye'deki temsilciliğini yapan ve Kaos projelerinin bir parçası olan CHP milletvekilleriyle bazı gazeteciler, bu ihaneti desteklemek için şu anda Amerika'da ellerine verilen metni, müjde edasıyla paylaşmaya başladılar...

Yarın yeni bir darbe planiyla, ihanet çetesine bağlı bütün gazeteler, eski Bakanlar aleyhine manşetler atacak; İhanet çetesi milletvekilleri de bunu destekleyecek! Ardından bu Bakanlar üzerine Cumhurbaşkanımıza yüklenecekler ve Türkiye'ye büyük bir fatura kesmeye çalışacaklar!

Yarın sabahtan itibaren yüksek ihtimalle dolar 4 TL'nin üstüne çıkacak ve Dolar üzerinde bir Kaos yaratarak doların daha fazla yükselmesini tetikleyecekler! Dolar yükselişe geçince de Türkiye büyük bir kayıp vermiş olacak ve olaylar tırmanacak! Bizim şimdilik elimizden gelen bu kandil gecesi dua etmek ve sosyal medyada kavgasız bir şekilde bu tehlikeyi insanlara duyurmaktır!

YORUMLAR

Henüz Yorum Eklenmemiştir.Bu Haber'e ilk yorum yapan siz olun.

YORUM YAZFACEBOOK YORUM
Yorum

YAZARIN DİĞER YAZILARI

HABER ARA
ÇOK OKUNAN HABERLER
VİDEO GALERİ
FOTO GALERİ
GÜNDEMDEN BAŞLIKLAR
YUKARI