Bugun...


Yönetmen Hasan Gökalp Yeni Bir Film Sinyalini Verdi.
Sinema dünyasının genç yeteneklerinden biri olan Yönetmen Hasan Gökalp’ten yeni bir sinema filmi sinyali.

Paylaş
Yönetmen Hasan Gökalp Yeni Bir Film Sinyalini Verdi.

Senaristliğini ve yönetmenliğini üstlendiği 12 Ağustos 2016 vizyon tarihiyle ilk sinema projesi olan Lanetli Anahtar korku ve gerilim filmini sinema severlerle buluşturan Hasan Gökalp, Ağustos ayının en iyi gişe yapan Türk filmi unvanıyla büyük bir başarıya imza attı. Talep doğrultusunda senaristliğini ve yönetmenliğini üstlendiği ikinci projesi olan Kafir isimli korku ve gerilim sinema filmini de çeken Hasan Gökalp, 2018 yılının başlarında ikinci filmini de sinema severlerle buluşturmuş olacak.

Senaristliğini ve yönetmenliğini üstlendiği, 12 Ağustos 2016 da vizyonda yerini alan Lanetli Anahtar filminin ardından 2018 yılının ilk aylarında vizyonda yerini alacak tekrar senaristliğini ve yönetmenliğini üstlendiği  Kafir isimli ikinci projesinden sonra Hasan Gökalp’ten, 2018 yılının ortalarında senaristliğini ve yönetmenliğini üstlenecek yeni bir sinema filmi sinyali geldi.

Çekimlerine 2018 yılının ortalarında başlanacak olan yeni bir sinema filminin sinyalini veren senarist ve yönetmen Hasan Gökalp, isim ve içerik vermeden çekeceği filmin dram türünde Türkiye’de çekilmiş olan farklı konusu ve başarılı oyunculardan oluşacak ilk sinema filmi olacağı mesajını verdi. 

 

Film Yönetmeni Hasan GökalpPaylaş

YORUMLAR

Henüz Yorum Eklenmemiştir.Bu Haber'e ilk yorum yapan siz olun.

YORUM YAZFACEBOOK YORUM
Yorum

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER HABERLER
FOTO GALERİ
ÇOK OKUNAN HABERLER
VİDEO GALERİ
SON YORUMLANAN HABERLER
YUKARI