Bugun...
Adalet Yürüyüşü Arkasındaki Korkunç Plan..


Hasan GÖKALP
hasan@sonmansethaber.com
 
 

facebook-paylas
Tarih: 09-07-2017 19:21

Merhaba arkadaşlar. Yazımı okurken sıkılmamanız için bildiğiniz konulara fazla değinmeyip ana meseleyi sizlere aktaracağım. Ama lütfen sonuna kadar okuyunuz ve son kullanıcıya kadar paylaşınız.

16 Nisan Başkanlık Referandumu, çoğunluğun oyuyla başarılı geçince
Türkiye ve Türk halkının düşmanı bir çok düşman devletinin çatısı altında birleştiği Kaos ihanet şebekesi ikinci bir Gezi Kalkışmasıyla devreye girmişti. Düşman tehlike çanlarını çalmıştı fakat bize gelen ciddi istihbarat sonucunda biz ve bizim gibi vatansever diğer medya organları da onları deşifre etmek için boş durmadık. Daha önceki yazım olan "Üç ayrı şehirde 18 bin ajan" haber başlıklı köşe yazım manşet olmuş siz duyarlı kardeşlerimin paylaşımı sayesinde 11 milyon kişi okumuştu nihayetinde halkın gücüyle Düşman amacına ulaşamadı.. Peki düşman uyudu mu hayır düşman asla uyumaz ve uyumadığı gibi Türkiye’yi Suriye’ye çevirmek için yeni senaryolar yazıp, planlar kurmak için kollarını sıvadılar.

Peki düşman bizden ne istiyor? Ben bunu size kısa bir özetle anlatıp sonra İstanbul’da hepimizi bekleyen ve tüm Türkiye’ye yansıyacak ciddi tehlikeyi anlatacağım..

Haçlı bütün Avrupa ve diğer Batı devletlerini üzerimize salıp havlatan İngiltere, Amerika ve Avrupa’nın eliyle Ortadoğu’yu parçalayıp yeni dünya düzeni dedikleri devleti, Müslüman ve mazlum insanların kanlarını dökerek parçaladıkları Irak, Suriye ve Libya gibi ülkelerle sona gelindi ve o projeyi tamamlamak üzere Sıra Türkiye’den kanla alacakları topraklara gelmişti. Suriye ve Irak’ta petrol vardı ve güçlü olmalarına rağmen Irak’ta içerden ajanlar ve FÖTE’ye benzer satılık Kesnezani tarikatı sayesinde Saddam Hüseyin’i devirip hem hazinelerini boşaltılar hem petrollerine el koydular. Tabii ki bu arada katliamları saymıyorum. Suriye’ye gelince Esad ile danışık dövüşük bir iç karışıklık çıkardılar önce Şia inancına sahip insanları gizliden haberdar edip korunmaya alınmış bölgelere taşıdılar ve daha sonra Müslüman (Suni) kesimi insanların arasına Ajanları sokarak bir iç savaş çıkarıp şu anki duruma getirdiler. Peki Türkiye onların gözünde ne durumdaydı? 15 Yıl öncesine kadar yaşadığı olaylar ve krizlerden dolayı yorgun, fakir ve yaralı olarak ceplerinde gördükleri bir devlet idi. Fetö kadar tehlikeli olamayan Kesnezani Tarikatının Irak’taki etkisini gören bu üst akıl Fetö’nün Türkiye’yi parçalanmasında daha büyük rol oynayacağına inanmıştı çünkü Hem PKK’yı, hem de tüm terör örgütleri kullanmada gelişmiş ve Türkiye’nin her yerine sızmış 50 Yıllık planlarıydı.

Bu üst akıl Türkiye’den Ankara'ya kadar toprak isterken, Türkiye’nin onlara hazırladığı oyunu ancak 2008 yılında uçak yazılımlarımızın dönemin Başbakanı Erdoğan’ın talimatıyla millileştirilip onların kontrolünden çıkartıldığı ve gizli silahlar üretmesiyle farkına varmıştı. Onlar Türkiye’yi katliamla, kanla bölmek isterken bizde Musul, Kerkük ve Suriye’deki petrol kaynaklarıyla zenginlik sembolü olan ve bizden hileyle aldıkları toprakları geri alma planları yapıyorduk.. Yer altı kaynaklarımız, Kanal İstanbul, Dünyanın en büyük havalimanı ve daha nice sayamayacağım bizi 2025 te dünyanın en zengin 10 uncu belki de 7 inci ülkesi yapacak adımlar. İşte şuan bunun savaşı veriliyor..

Peki sonuç ne olacak?

Devlet güçlü, zengin ve en büyük savaş silahlarına sahiptir. Bizler Suriye halkı gibi siyasi ve gizli ajanların kışkırtmalarıyla birbirimize düşüp içerden parçalanmadıkça onların devlete asla gücü yetmez. Ya onların oyununa gelmeyip devletin gücüne güvenip topraklarımızı geri alacağız yada onlar Sivas’a kadar katliamlarla ve kanla bizi bölecekler!

Unutmayın: 15 Temmuz’da İncirlik Üssümüze ve Adalara ABD’li Üst rütbe komutanlar ve nice anlaşmalı ülkelerin Komutan ve büyük ajanları hazırda Türkiye’nin düştü müjdesiyle birlikte yapacakları operasyonlarla ilgili emir bekliyorlardı. 15 Temmuz’da sınırlarımızda hem bir çok yerde içi cephane dolu nakliye uçaklarıyla bekliyorlardı. Önce IŞİD’i ve PYD’yi sokacaklardı daha sonra Türkiye’ye kendi askerlerini konuşlandırıp bizlere tecavüzlü, katliam ve nice akıl almaz zulümlerle Türkiye’nin yarısından fazlasını bölüp yeni dünya devletine dahil edeceklerdi. Sonra kendileri bir zamanlar buralarda bıraktıkları soydaşlarıyla geri kalan Türkiye’de zevki sefa süreceklerdi. Halkın çoğunluğu medydanlara çıkıp Vatana sahip çıkıp İşgali bertaraf edince, bu şerefsizler 16 Temmuz günü başarılı olamadığını görüp gizli, gizli kaçtılar.

Arkadaşlar bu Haçlı ittifakın üst aklının yeni dünya düzeni Büyük Ortadoğu Projesi dedikleri devletini tamamlayan Ankara’ya kadar olan topraklar için 2023 yılına kadar boş durmayıp vazgeçmeyip Gezi Olayları, 17 – 25 Aralık darbesi, 15 Temmuz İşgal girişimi ve şimdi yeni oyunları olan ADALET Yürüyüşü gibi nice fitnelerle vazgeçmeyecekler..

Peki yeni planları nedir?

1 - Adalet yürüyüşü altındaki yeni bir fitne için önce CHP ve FETÖ’yü devreye sokacak hazırlıklar yaptılar ve planı devreye soktular.

2 – İçlerinde olacak olaylardan haberdar gazeteciler ve siyasetçiler var çünkü içlerindeki ajanlar onları bilgilendiriyor ve yönlendiriyor.

3 – İzmit’te arkada yürüyen insanlar kurban olarak seçilmişti İzmit girişinde gündeme düşen ve engellenen IŞİD militanları aracı kurbanların içine sokup patlatacaktı. Gerçekleşen patlamada onlarca kişi ölecekti ve olay Devlete ve devletin MİT’ine mal edilecekti.

4 – Şu anda Kadıköy ve Taksim’de bütün otelleri dolduran ajanlar dışarı çıkıp büyük provokasyonlara başlayacaklardı.

Çok şükür alınan istihbarat ile İzmit’te patlatılacak araba engellendi fakat diğer planlar yine devrede.

5 – Kadıköy ve Taksim’de kendi içlerinden insanlar öldürüp bunu MİT Devlet yaptı deyip Tayyip’in katilleri sloganlarıyla yine Ak Parti hükümetine mal etmek isteyip yeni Berkin Elvanlar yaratacaklar.

6 – Hem yurtdışında hem FETÖ, hem de Türkiye’deki ajanların eliyle açtırdıkları sahte sosyal medya hesaplarıyla sahte haberler paylaşıp, sahte resim ve videolar servis edip büyük bir fitne ile Kaos yaratacaklar.

7 – Sahte hesaplarla Recep Tayyip Erdoğan halkı bu isyancılara karşı baş kaldırmaya davet ediyor gibi paylaşımlarla insanları gruplaştırıp yüzlerce ölümlere sebebiyet verecekler. Bu planlar işlerse ne olacak biliyor musunuz?

15 Temmuz darbe girişimi sonrası internet üzerinden ciddi bir silah artışı yaşandı. 15 Temmuz sonrası Türkiye’nin geleceğinden endişe eden bir kısım halk bu sefer silahlanmaya karar vermişti ve şu anda olası bir darbe yada işgal girişimine karşı binlerce belki de yüzbinlerce insan silahlandı.

8 – İnsanların bu silahlanmasını kendi lehine fırsat bilen fitne ve kaos odakları ; Açtıkları sahte sosyal medya hesaplarıyla Türkler adına Kürtlere hakaret ve iftira haberler, Kürtler adına Türklere hakaret ve iftira haberler, Atatürk’e hakaretler ve karikatürler, Suriye vatandaşları adına silahlandı ve Türklere ateş açtılar gibi gerçek dışı haberler ve Alevi suni gibi kışkırtıcı haberlerle bir kıvılcımla büyük yangınlara davetiye çıkaracaklar ve fitnenin boy gösterdiği o rüzgar yanan o ateşi Tüm Türkiye’ye ve daha sonra tüm İslam ülkelerine yayacaklar. Şu an büyük bir Haçlı seferi var ve bu Haçlı seferi filmlerde gördüğünüz kılık kıyafetlerle değil, bize benzeyen ve Türk – Müslüman gibi davranan provokatör haçlıların eliyle bizim de saf ve bir kısım gözü kara cahil insanlarımızın eliyle olacak. Bu olası durumlarla yüzlerce insan ölecek ve yüzlerce insan öldükten sonra zaten o saatten sonra mesele kin, nefret ve kan davasına dönüşeceği için Devletin müdahale etme şansı kalmayacak. Peki bunlar olunca ne olur biliyor musunuz? İnsanlar gruplar halinde silahlanacak ve başlarında bir komutan olacak, Komutanın kim ve nerden geldiğini o OHAL ile anlamanız mümkün değil, çatışmalar mahalle, mahalle olacak ve tüm Türkiye’ye yayılacak sonra bakmışsınız devlet kalmamış Suriye gibi olmuşuz.

 

Bu yazdıklarım Rehavete ve Gaflete düştüğümüz kötü senaryo. Ama sen bunu herkese yayarsan, paylaşıp - paylaştırırsan biz onları deşifre ederiz ve iç savaş çıkarmadığımız yada fırsat vermediğimiz sürece onlar devletimizle baş edemeyecekler… Allah bizi fitne ve şer odaklarıyla karşı karşıya olduğumuz bu tehlike karşısında birlik beraberlik ve kardeşlikle imtihan edecek. Allah Şüphesiz ki kardeşliğimizi ve birlik ve beraberliğimizi emreder.

İşte Allah’ın bizlere gönderdiği İsra suresi 13. Ayet;
Biz insanın kaderini kendi çabasına bağlı kıldık.

Başkalarının bizim kaderimize müdahale etme fırsatını vermeyin!

YORUMLAR

Henüz Yorum Eklenmemiştir.Bu Haber'e ilk yorum yapan siz olun.

YORUM YAZFACEBOOK YORUM
Yorum

YAZARIN DİĞER YAZILARI

HABER ARA
ÇOK OKUNAN HABERLER
VİDEO GALERİ
FOTO GALERİ
GÜNDEMDEN BAŞLIKLAR
YUKARI