Bugun...


"Ölürse Ölsün Bize Ne"
Şarkıcısı Haluk Levent kurucusu olduğu AHBAP derneği üyelerine sosyal medya hesabından çağrıda bulunarak, sınır kapılarında bekleyen mülteci çocuklar için yardım çağrısı yaptı. Sınırda aç susuz bekleyen çocuklara yardım çağrısına olumsuz yorumlar alan Levent bakın ne dedi.

Paylaş
"Ölürse Ölsün Bize Ne"

Sosyal medyadan kurduğu AHBAP derneği ile bir çok insana yardım ulaştıran Haluk Levent şimdi de sınırda bekleyen çocuklar için yardım çağrısında bulundu.

Bazı sosyal medya kullanıcılar bu yardım çağrısına ise tepki gösterdi. 
Haluk Levent sınırda bekleyen çocukları unutmadı ve Twitter hesabından "Edirne! Keşan! Çanakkale! İzmir Dikili! Tüm Ahbap'lar sınıra!!! Çocuklar var! Oralarda sıkışanlar var! Çocuk bezi, çocuk maması, bolca su! Haydi canlarım!" paylaşımında bulundu.

Bazı kullanıcıların bu yardım çağrısına tepki göstermesi üzerine Haluk Levent bir paylaşım daha yaptı.haluk-levent-suriyeli-cocuklar-yard-09nf.jpg

Haluk Levent tepki gösteren kullanıcılara; "Twitin altı a-politik soslu Türkiye gerçeği. 'Çocuksa çocuk ölürse ölsün bize ne?' diyenler, gücü güçsüze yetenlerdir. Öteden beri Suriyeliler konusunda yazdıklarım ortada. O ayrı bu ayrı. Ama çocuklara su götürüyorlar diye Ahbap'lara sitem etmeyin lütfen bağışlayın bizi" açıklamasında bulundu.

Gelen tepki ve yorumlara dayanamayan Levent daha sonra ise bir video paylaşarak duygularını paylaştı ve tweet'ini silmeyeceğini de söyledi.
 

 

 

 

 

 

Haluk Levent
 

 

✔@haluklevent
 
 

Son twitim üzerine...

 
Yerleştirilmiş video
 

 

51,5 B
 

 

12:41 - 29 Şub 2020
 

 

Twitter Reklamları'na ilişkin bilgiler ve gizlilik
 
 

 

5.353 kişi bunun hakkında konuşuyorKaynak: Mynet

Editör: Adem Aygün
Paylaş

YORUMLAR

Henüz Yorum Eklenmemiştir.Bu Haber'e ilk yorum yapan siz olun.

YORUM YAZFACEBOOK YORUM
Yorum

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER HABERLER
FOTO GALERİ
ÇOK OKUNAN HABERLER
VİDEO GALERİ
SON YORUMLANAN HABERLER
YUKARI