Esed'e Ağır Bir Darbe
İran
Suriye'li Dilencinin Cebinden Çıkan Paralar Şaşırttı..
Melek Yüzlü Katil Demişlerdi
Bu haber 08 Mart 2014, Cumartesi 03:19 tarihinde eklendi.
12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Yazdır Paylaş

Fethullah Gülen "Allah ile konuşuyorum" dedi.

Cemaat Lideri Fethullah Gülen’in Olimpiyatlara HZ Muhammed geldi, Hz Muhammed Tweet attın dedi ve en son olarak Hz Muhammedi kamyonet kasasına indirdikleri çirkin dizinin ardından iyicene yerin dibine batmış ve insanların midesini bulandırmış iken bu seferde farklı bir “Allah ve Peygamber” konusuyla gündeme oturacağı ve Türk Müslüman dünyasında öfke uyandıracağa benziyor..
Fethullah Gülen Cemaatin içyüzünü Cematin sevilen ismi Yazar Latif Erdoğan koydu. Yazar Latif Erdoğan " Fethullah Gülen, bana 'Allah ile konuştuğunu söyledi. Kainatı Hz.Muhammed için yarattım senin için de devam ettiriyorum' dedi" diye konuştu. Latif  Erdoğan Fethullah Gülen'in CIA ile görüştüğünü kaydetti..

 

Cemaatin içinde 40 yıl hizmette bulunan Yazar Latif Erdoğan'dan çarpıcı açıklama. Erdoğan A Haber'de yayınlanan Deşifre programına katıldı. Bir dönem Gülen'in halefi olarak görülen Latif Erdoğan "bugün gelinen bir noktada ciddi bir proje var Bediüzzaman ve Risale-i Nur devre dışı bırakılıyor" diye konuştu.

GÜLEN RİSALE-İ NUR'U KULLANDI

Fetullah Gülen'in Risale-i Nur'un kutsiyetini kullandığını işaret eden Latif Erdoğan bu sayede geniş kitlelere hakim olduğunu söyledi. Erdoğan eğer Gülen'in Risale-i Nur ile hitap etmeseydi cami cemaatinin dışına asla çıkamayacağını kaydetti.

Latif Erdoğan "Gülen cemaat oluşumun ekseninde Risale-i Nur var. Eğer Gülen o metodu kullanmasaydı cami cematinin dışına çıkamazdı. Ondan daha iyi hatiplerde vardı" diye konuştu

Latif Erdoğan çarpıcı açıklamalarını Gülen'in çelişkileri ile sürdürdü. Erdoğan Ecevit ve Demirel ile ilgili söylem ve fikir değişikliklerine şu şekilde anlattı Erdoğan " Gülen Ecevit ve Demirel için Deccal dedi. Sonra Demirel'e söz sultanı dedi, diğerine şefaat edeceğim dedi" diye konuştu

ALLAH(CC) İLE GÖRÜŞÜYORUM

Cemaatin içyüzünü Cematin sevilen ismi Yazar Latif Erdoğan koydu. Erdoğan "Gülen, bana 'Allah ile konuştuğunu söyledi. Kainatı Hz.Muhammed(SAV) için yarattım senin için de devam ettiriyorum' dedi" diye konuştu.

İSMET İNÖNÜ'NÜN ELİNİ ÖPTÜ

Erdoğan, Gülen'in bir bilinmeyenini de kendi ağzından anlattı. Erdoğan "Fetullah Gülen sıraya girerek İsmet İnönü'nün elini öptüğünü açıkladığını söyledi. Bu ciğerleri sızlatan bir tablo. Demek ki CHP sevgisi eskiden geliyormuş" şeklinde konuştu.

Gülen'in Türkeş'in kendisine ölüm kararı verdiğini açıkladığını anlatan Erdoğan konuyla ilgili şunları söyledi:

"Gülen Türkeş tarafından kendisini öldürmek için gönderilen bir kişinin geldiğini söyledi. Ben sizi çok seviyorum ben sizi öldüremem dediğini bana anlattı. Türkeş öldü, baktım Hocaefendi gitti cenazesinde en ön safta yeraldı."

CEMAAT BİR VERDİĞİ YERDEN BİN ALIR

Başbakan Recep Tayyip Erdoğan kadar ülkemize faydalı olan bir lider gelmediğini söyleyen Latif Erdoğan Cemaate karşı uyarılarda bulunduğunu kaydetti. Erdoğan şu cümleyi söylediğini anlattı "Hocaefendi'nin bir verdiği yerden bin alır"

Diğer Haberler
EN ÇOK OKUNANLAR
Sizin Yaş Ortalamanız Nedir.?
18-25 Yaş
25-30 Yaş
30-35 Yaş
35-40 Yaş
40-50 Yaş
Daha Büyük