Bugun...


CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN'IN YENİ DAMADI BAKIN NE İŞ YAPIYOR
Sümeyye Erdoğan'ın kocası Selçuk Bayraktar'ın hayatı merak ediliyor. Bugün Sümeyye Erdoğan'la dünyaevine giren Selçuk Bayraktar kimdir, nereli, ne iş yapar sorularının yanıtları haberimizde.

Paylaş
CUMHURBAŞKANI ERDOĞAN'IN YENİ DAMADI BAKIN NE İŞ YAPIYOR

Reklam

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın kızı Sümeyye Erdoğan bugün hayatını Selçuk Bayraktar ile birleştirdi. Sümeyye Erdoğan'ın düğünü kadar Sümeyye Erdoğan'ın eşinin hayatı da merak ediliyor. Sümeyye Erdoğan'ın eşi Selçuk Bayraktar kimdir, nerelidir ve ne iş yapar sorusu ise günün en çok konuşulan konuları oldu.

İşte Sümeyye Erdoğan'ın eşi Selçuk Bayraktar'ın hayatı...

Sümeyye Erdoğan'ın kocası Selçuk Bayraktar kimdir nereli ne iş yapar

Sümeyye Erdoğan'ın eşi Şelçuk Bayraktar, İTÜ Elektronik Mühendisliği mezunu. Daha sonra ABD’ye giderek University of Pennsylvania’da insansız uçaklar üzerine master, Massachusetts Teknoloji Enstitüsü’nde ise robotik kontrol sistemleri konusunda doktora yaptı.

36 yaşındaki Selçuk Bayraktar, yerli İnsansız Hava Aracı Bayraktar’ın tasarımını yapan ekibin başında bulunuyor. 11 yıldır kendi şirketinde çalışan Selçuk Bayraktar, birçok sistemin milli olarak geliştirilmesi projesinde görev aldı.

Sümeyye Erdoğan kocası kimdir

Taktik İnsansız Hava Aracı olan Bayraktar, geçtiğimiz yıl 17 Aralık’ta Roketsan şirketinin geliştirdiği füzeyi atmış ve hedefini yüzde 100 vurma başarısı göstermişti.

Selçuk Bayraktar bugün Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın kızı Sümeyye Erdoğan'la İstanbul'da düzenlenen bir törenle dünya evine girdi.

Sümeyye Erdoğan eşi kimPaylaş

YORUMLAR

ömer erdağ
29-10-2017 23:32:00
allah mesut bahtiyar etsin bir yastıkta kocasınlar. inşallah çoxcuklarıda sayın cumhurbaşkanımız gibivatanına milletine dinine bağlı inşallah büyük devlet adamıolurllar.evliliklerinin hayırlara vesile olmasını yüce rabbimden niyaz ederim.

YORUM YAZFACEBOOK YORUM
Yorum

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER HABERLER
FOTO GALERİ
ÇOK OKUNAN HABERLER
VİDEO GALERİ
SON YORUMLANAN HABERLER
YUKARI